LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności

Twoje urodziny w Bricks & Figs

Oferta urodzin w Bricks & Figs

Wejdź do świata wyobraźni i świętuj swoje urodziny w Bricks & Figs, gdzie ożywiamy Twoje ulubione motywy LEGO! Nasza wystawa zestawów LEGO® i Minifigurek™ to idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianej imprezy urodzinowej, zwłaszcza jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen™, Marvela™, DC™, Harry'ego Pottera™ lub Ninjago™.

Pakiet urodzinowy obejmuje:

 • Spersonalizowane wycieczki z przewodnikiem: zanurz się w ekscytujące krainy swoich ukochanych marek dzięki spersonalizowanej wycieczce prowadzonej przez naszych doświadczonych przewodników. Niezależnie od tego, czy chcesz podróżować po magicznym świecie Harry'ego Pottera™, walczyć u boku Ninja z Ninjago™, czy odkrywać galaktyki w Gwiezdnych Wojnach™, nasze wycieczki są dostosowane do Twoich ulubionych tematów.
 • Poczęstunek dla wszystkich: Zachowaj wysoki poziom energii dzięki szerokiej gamie przyjaznych dzieciom napojów dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia, aby odświeżyć i zachwycić gości.
 • Specjalne prezenty dostępne  dla solenizanta i każdego gościa: każdy uczestnik, nie tylko solenizant może wyjść z wyjątkowym prezentem marki LEGO® lub Minifigurką z naszej kolekcji, dzięki czemu magia Bricks & Figs będzie trwała nawet po zakończeniu imprezy.

Świętuj z nami i pozwól, aby Bricks & Figs zapewniły tętniące życiem, pełne zabawy tło na Twoje przyjęcie urodzinowe, pełne niesamowitych przygód i cennych wspomnień. Zarezerwuj przyjęcie urodzinowe już dziś i pozwól nam stworzyć spektakularną uroczystość dostosowaną specjalnie dla Ciebie w czarującym świecie LEGO®!

Oferta przeznaczona dla grup od 5 do 20 osób.

Elementy oferty:

 1. Podstawowe:
  1. Dedykowane zwiedzanie z przewodnikiem - 349 zł
  2. Bilet dla uczestnika - 39 zł / osoba
  3. Drobny upominek w cenie
 2. Opcjonalne:
  1. Animacja - składanie na czas - 249 zł / h
  2. Animacja - losowa figurka - 24,99 zł / osoba
  3. Napoje soft no-limit - 14,99 zł / osoba
  4. Prezent dla solenizanta - dowolny produkt z naszego sklepu z zniżką 5%
  5. Prezent dla uczestników* - dowolny produkt z naszego sklepu z zniżką 5%

Zapytania i zamówienia prosimy kierować na nasz email lub telefonicznie:
hello@bricksandfigs.pl
+48 577 977 545

* zależy od dostępności.

 

logo_transparent

Zastanawiasz się, co robić z dziećmi w Krakowie? Nie szukaj dalej niż Bricks & Figs, gdzie czeka na Was edukacyjny i pełen zabawy dzień wśród największych wystaw LEGO®.