• Największa kolekcja Minifigurek™ na Świecie!

O Bricks & Figs

Witamy w Bricks & Figs, niezwykłej wystawie klocków i figurek zlokalizowanej w Krakowie. Nasza imponująca kolekcja jest wynikiem pasji do produktów marki LEGO® i zaangażowania w prezentowanie niesamowitej historii i kreatywności tej marki.

Wejdź do naszej nowoczesnej, olśniewającej przestrzeni wystawienniczej, gdzie zobaczysz zachwycający zbiór ponad 14 000 figurek i 700 rzadkich zestawów. Zachwyć się precyzyjnymi detalami, żywymi kolorami i historiami, które rozgrywają się przed Twoimi oczami podczas eksploracji głębi klockowego wszechświata.

Nasza wyjątkowa kolekcja została starannie zgromadzona przez ostatnie sześć lat i obejmuje niektóre z najrzadszych i najbardziej pożądanych przedmiotów w historii marki. Podziwiaj naszą pełną kolekcję figurek SDCC i NYTF, największe i najrzadsze zestawy kiedykolwiek wydane przez duńskiego producenta, całą serię BrickHeadz, a nawet figurkę, która odwiedziła przestrzeń kosmiczną i spędziła niemal tydzień na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

Podczas spaceru po wystawie znajdziesz wiele okazji do rozbudzenia własnej kreatywności i zaspokojenia pasji do swojego hobby. Nasz sklep na miejscu jest jednym z najlepiej wyposażonych w regionie, oferując zarówno najnowsze, jak i stare zestawy oraz szeroki wybór figurek.

Po zwiedzeniu fascynującego świata wystawy, zrelaksuj się w naszym eleganckim barze kawowym i winiarni, gdzie entuzjaści duńskich produktów mogą się spotkać i dzielić swoimi doświadczeniami. Degustuj pyszne napoje, podziwiając cuda wystawy, nawiązując nowe znajomości i tworząc trwałe wspomnienia.

Bricks & Figs to coś więcej niż tylko wystawa; to świętowanie kreatywności, wyobraźni i radości, jaką klocki przynoszą pokoleniom fanów. Zapraszamy do przyłączenia się do nas i doświadczenia magii jak nigdy dotąd. Witamy w Bricks & Figs - tam, gdzie marzenia są budowane z klocków.

logo_transparent